הפלטפורמה לאינטגרציה (ETL+ESB) וניהול דאטה המתקדמת ביותר בעולם!

Talend Data Fabric

קבלת החלטות עסקיות על בסיס נתונים אמינים, עדכניים ובזמן אמת הינה האתגר הגדול ביותר שעומד בפני הארגון.
פלטפורמת Talend Data Fabric הינה הפלטפורמה המובילה בעולם לניהול נתונים המאפשרת אינטגרציה המשלבת איכות נתונים באמצעות תהליכי ETL ותהליכי ESB.
הפלטפורמה הינה אחודה ומכסה את כל צרכי הארגון בתחום ניהול הנתונים. הפלטפורמה מחוללת קוד ועל כן היא מאפשרת עבודה היברידית, בכל סביבה, ללא כל תלות בכלים ייעודיים (No vendor lock).
הפלטפורמה מציעה פתרון אחוד ומלא לאינטגרציה וניהול המידע ומכילה את הרכיבים הבאים:

 • Data/Big Data Integration
 • Application Integration
 • Data Quality
 • Data Preparation & Stewardship
 • Data Catalog ועוד

מקום ראשון בעולם

Recognized as a Leader in Forrester Big Data Fabric Wave

אוסף טכנולוגיות המאפשר לאדריכלי נתונים לשלב, לאבטח ולנהל מקורות נתונים שונים באמצעות יכולות אוטומציה, פשטות ושירות עצמי. תוך הפחתת המורכבות והסתרת ההטרוגניות על ידי גלום מודל מופשט של צינור עיבוד הנתונים המשקף את הדרישות העסקיות ולא את המורכבות של המערכות הבסיסיות.

לקבלת הדו"ח המלא של Forrester השאירו פרטים:

  תכולת הפלטפורמה

  Data/Big Data Integration

  Data/Big Data Integration

  ETL מלא כולל כ1,000 אדפטורים מובנים למקורות מידע

  Application Integration

  Application Integration

  פיתוח תהליכי Rest ,ESB או Soap, או Micro Services לסביבת הBD

  Data Quality

  Data Quality

  רכיבים שכוללים Data matching, התממת נתונים ועוד

  Data Preparation

  Data Preparation

  כלי להכנת הנתונים לפני תהליכי הETL

  Data stewardship

  Data stewardship

  מאפשר לתקן נתונים, לייצור רשומת זהב ועוד

  Data Inventory

  Data Inventory

  בגרסת הענן, כלי המרכז את מקורות מידע שכלי הענן מתממשקים אליהם

  Data Catalog

  Data Catalog

  קטלוג ארגוני המציג Data Lineage בארגון בין האפליקציות שבהם הארגון משתמש, כל זאת תוך שימוש בBusiness glossary הארגוני.

  Pipeline Designer

  Pipeline Designer

  בגרסת הענן, כלי ETL בענן המציג בזמן אמת את השינויים ומאפשר להריץ Python

  יתרונות הפלטפורמה

  סביבת פיתוח אחודה
  סביבת פיתוח אחודה
  ללא שרת Run Time ייעודי
  פתרון אינטגרטיבי עם עולם הBig Data
  מודל תמחור הניתן לחיזוי
  שמירת ההשקעה בפיתוח
  הסבת תהליכי Legacy
  Time To Market קצר

  סביבת פיתוח אחודה

  Talend מאפשרת לנהל את הנתונים החל משלב זיהוי הנתונים (Profiling Data) ועד לביצוע אינטגרציה מול מערכות הנמצאות בארגון או בענן. כלל הרכיבים והפונקציות הללו ממומשות מאותו חלון ניהול יחיד המבוסס eclipse. אין צורך במוצרים נוספים של אותו יצרן ואין צורך לדאוג לתאימות והדרכות של מספר מוצרים כפי שמקובל אצל יצרנים אחרים.

  לקוחות מייצגים:

  אודות Aqurate

  חברת aQurate מתמחה בעולמות הBig Data & Analytics, BI. החברה מייצגת באופן בלעדי בישראל ארבעה קווי מוצרים המשלימים את כל הנחוץ לחברה להפוך לארגון מונחה נתונים: Driven Data Company, החל משלב שינוע הנתונים, הכנה וטיוב הנתונים, אינטגרציה ואנליזה. החברה מציעה שירותים מקצועיים במגוון תפקידים ופרוייקטים טכנולוגיים תוך התמקדות בתפקידי הדאטה השונים.

  עידו ביגר

  סמנכ"ל טכנולוגיות, אל-על

  "במסגרת תהליכי התייעלות, צומצמו גם מערכות תחום אינטגרציית הנתונים, והמערכת של טלנד מחליפה חמש מערכות שונות, ואל על מפעילה כעת פלטפורמה אחת של חברת טלנד, שמאפשרת איסוף מידע מכל המערכות התפעוליות ולספק תמונה אחידה לכל מקבלי ההחלטות. כחלק מההיערכות להטמעת התהליך, הוקם מרכז מצוינות שמתמחה בפלטפורמה הזאת, ומועסקים בו כמה מומחים מאגף הטכנולוגיה, שעברו הכשרה מיוחדת".

  יינון ברוש

  CTO, מכון המחקר והחדשנות- מכבי שירותי בריאות

  "העבודה עם Talend מייצרת תהליכים חודשיים שמשרתים עשרות פרויקטי מחקר שונים. העבודה עם המערכת מאפשרת לנו אוטומציה, בדיקות ואינטגרציה שחוסכת לנו וללקוחותינו זמן יקר.

  רונן אהוביה

  מנהל פיתוח טכנולוגיות דיגיטל, איילון ביטוח

  "מנגנוני עיבוד הנתונים המתקדמים בפלטפורמה יוצרים סביבה יציבה ומתקדמת לפיתוח והפעלה של תהליכי עיבוד מידע מנוהלים ומבוקרים המאפשרים לאיילון תקשורת ישירה עם מאות אלפי הלקוחות והסוכנים במגוון ערוצים דיגיטליים ומאפשרים לנו אוטומציה מלאה בתהליכים כמו הפקה אוטומטית של פוליסות ביטוח החיים של החברה ואף גיבוש מוצרים ייעודיים מבוססי דאטה"

  ענת קסורלה

  מנהלת מחלקת הרשאת וניהול זהויות, מנורה מבטחים

  "תשתית Talend מאפשרת לנו להביא את הנתונים הרבים באמצעות טכנולוגיות שונות ממערכות מבוססות ענן, באמצעות WS או דטה מוצפנת ומבסיס נתונים סטנדרטי באמצעות שיטות שונות – אל תוך מערכת ניהול הזהויות הארגונית. המוצר מהווה מרכיב מרכזי בתהליך ניהול אלפי חשבונות ב-Active directory של הלקוחות העסקיים של החברה, הקמת פרופילים, עדכון, חסימה ומחיקה שלהם".

  אורן טסה

  CTO, החברה לאוטומציה חדשה

  "בחרנו ב-Talend, לאור היכולות המתקדמות של המערכת לניהול הנתונים שלה. בעזרתה אנו יכולים לייצר ממשקים שונים במהירות ובאיכויות הטובות ביותר. בעבר העסקנו מספר מפתחי אינטגרציה שעסקו במה שאנחנו היום מקבלים באופן אוטומטי במערכות ניהול הנתונים של Talend, כך שייעלנו את תהליך האינטגרציה ב-20%.

  עידו ריבלין

  סמנכ"ל טכנולוגיות ודיגיטל, Maisha Labs

  "כדי שיכולות החיזוי וההמלצות של המערכת שלנו יהיו מהירות ויאפשרו תגובה מסוג Near Real Time בכל הנוגע לבדיקות מעבדה או סימני החיים של מטופלים, אנחנו יוצרים חיבור מאובטח לכל מקורות המידע ולבסיס הנתונים של בית החולים. Maisha Labs חיפשה כלי אמין ומאובטח לניהול ואינטגרציה של נתוני בתי החולים ולאחר בחינה קפדנית, בחרנו ב-Talend, לאור היכולות המתקדמות של המערכת לניהול הנתונים שלה. המעבר לאינטגרציה אוטומטית מהירה ואמינה חסכה לנו זמן ועלות של אינטגרטורים ידניים."